Home / Zdrowie mężczyzny / 4 produkty spożywcze, które podwyższą męską sprawność w łóżku
włosy

4 produkty spożywcze, które podwyższą męską sprawność w łóżku

Dla każdego mężczyzny sprawność seksualna jest tym czynnikiem, przez który definiują swoją męskość. W momencie pojawiających się problemów w sferze intymnej, obniża się ich samoocena, a nierzadko prowadzi do stanów depresyjnych. Zadziwiające jest jednocześnie, jak niewielu z panów jest świadomych czynników, które na sprawność seksualną wpływają oraz tego, że niewielkie czasami modyfikacje w stylu życia mogą znacznie poprawić sytuację w relacjach intymnych.

Co obniża sprawność seksualną?

Przede wszystkim przewlekły stres oraz zła dieta, która jest czynnikiem chorobotwórczym. Cukrzyca, nadwaga, nadciśnienie tętnicze to podstawowe czynniki, które są przyczyną zaburzeń erekcji. Dodatkowo, jakość życia seksualnego wpływa palenie tytoniu.

Pierwsze czynności, od których powinno się zacząć to modyfikacja diety, aktywność fizyczna oraz rzucenie palenia.

Które produkty szkodzą męskiemu zdrowiu?

Przede wszystkim wszystkie produkty, które zawierają cukry i tłuszcze trans są drogą prowadzącą wprost do impotencji. Należy zapomnieć o ciastkach, fast foodach, śmieciowym jedzeniu, a także ograniczyć napoje wyskokowe. Stanowczo zmniejszyć ilość soli, a smak odzyskać używając ziołowych przypraw. Mała przebieżka wieczorem lub kilka kilometrów na rowerze dodatkowo dotleni płuca i krew, co wpłynie na pozytywnie na przepływy żylne.

Czym zastąpić niezdrowe produkty?

Żeby wiedzieć, co poprawia erekcję, warto sięgnąć do mądrości ludów świata.

Avokado i oliwa z oliwek

Włosi i mieszkańcy krajów latynoamerykańskich słyną z gorącego temperamentu. Jak się okazuje, dieta śródziemnomorska ma ogromne znaczenie. Warzywa, owoce morza, dużo warzyw i owoców to podstawa każdej dobrze zbilansowanej diety. Dla mężczyzny szczególnie ważne są owoce avokado oraz oliwa z oliwek.

Oba te produkty zmniejszają zły, a poprawiają dobry cholesterol, w związku z tym bez rezygnowania z niezbędnego diecie tłuszczu, można jednocześnie odblokować miażdżycowe zmiany żylne, co bezpośrednio wpływa na ukrwienie męskiego narządu.

Ostrygi oraz pestki dyni

Połączenie owoców morza z poczciwą dynią może wydać się zaskakujące, jednak w męskiej diecie ma swoje uzasadnienie. Oba produkty są bogate w cynk, który odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu męskiego hormonu w organizmie, czyli cynku. Pestki dyni każdy mężczyzna powinien mieć stale przy sobie oraz je systematycznie przegryzać, ponieważ zawarty w nich olej dyniowy chroni przed nowotworami prostaty.

Banany i ananasy

Banany zawierają dużo niezbędnego potasu, który reguluje pracę układu nerwowego – poprawia czucie i przepływy impulsów nerwowych, a zawarty w nich oraz w ananasach  bromelain poprawia potencję.

Leki z apteki? Oczywiście!

Kiedy dieta nie pomaga, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Polecamy skorzystać z oferty sklepu oraljelly-kamagra.com, który oferuje szeroki wachlarz suplementów na potencję.

Lęk przed przyznaniem się do problemów z erekcją bywa u mężczyzn tak silny, że odczuwają opory przed wizytą u lekarza. Tymczasem właśnie w gabinecie lekarskim mogą uzyskać profesjonalną pomoc. Specjalista – seksuolog, ale również lekarz rodzinny lub chorób wewnętrznych przeprowadzi dokładny wywiad, zleci odpowiednią ilość badań, m.in określających poziom cholesterolu, cukru oraz witamin i minerałów i zaleci nie tylko odpowiednią dietę, ale również przepisze odpowiedni lek na potencję, po wykluczeniu innych czynników, np. stanów chorobowych.

Jeżeli jednak się okaże, że przyczyną zaburzeń erekcji są inne schorzenia, to terapia obejmie nie tylko zaburzenia erekcji, lecz przede wszystkim leczenie konkretnego problemu zdrowotnego. W takich przypadkach terapia może być dłuższa, lecz pozwoli na uniknięcie poważnych problemów zdrowotnych, których problemy z erekcją mogą być sygnałem.

Sprawdź również!

facet

Jak zwiększyć ilość plemników w nasieniu – zwiększanie płodności mężczyzn

Zwiększenie płodności mężczyzn polega na zadbaniu o nasienie. Lepsza jakość nasienia rzutuje na większą ilość …

Dodaj komentarz