Home / Leczenie / Klinika weterynaryjna – Toruń
znieczulenie

Klinika weterynaryjna – Toruń

Avimedicus to mieszcząca się w Głogowie pod Toruniem nowoczesna klinika weterynaryjna, której celem jest zapewnienie pełnej miłości i empatii opieki zdrowotnej wszystkim małym pacjentom. Jesteśmy po to, aby pomóc twojemu zwierzakowi, niezależnie od tego, czy potrzebuje profilaktycznej konsultacji, czy też intensywnego leczenia weterynaryjnego lub skomplikowanego zabiegu chirurgicznego. Nasi lekarze weterynarii z dumą oferują swoją wieloletnią wiedzę i umiejętności, mając na uwadze potrzeby swoich pacjentów z Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Weterynarz – Toruń

Oferując kompleksowe usługi opieki nad zwierzętami dbamy o to, aby być na bieżąco z postępem, jaki dokonuje się w dziedzinie weterynarii. Dzięki temu możemy lepiej służyć naszym czworonożnym pacjentom, leczyć ich z dolegliwości i wspierać na drodze leczenia. Nasze zaangażowanie w pracę rozciąga się na wszystkie obszary praktyki – staramy się być kliniką profesjonalną, przyjazną pacjentom i stale rozwijającą swoją wiedzę. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści wielu dziedzin, między innymi:

  • chirurgii weterynaryjnej,
  • dermatologii zwierzęcej,
  • endokrynologii,
  • nefrologii,
  • chorób wewnętrznych u psów i kotów,
  • kardiologii zwierzęcej

Usługi weterynaryjne – Kujawsko-pomorskie

W kompleksowym leczeniu zwierząt domowych i stawianiu prawidłowych diagnoz pomagają nam specjalistyczne badania przeprowadzone w klinice Avimedicus. Oferujemy nieinwazyjne świadczenia zdrowotne, takie jak USG zwierząt, RTG zwierząt i cytologię. Oprócz tego, dokonujemy inseminacji psów i kotów, leczymy niepłodność zwierzęcą, prowadzimy ciąże, ustalamy termin krycia i przeprowadzamy cesarskie cięcie u psów i kotów. Oferujemy również chipowanie zwierząt i wystawianie im paszportów oraz profilaktyczne szczepienia psów i kotów przeciwko wściekliźnie, pasożytom i chorobom zakaźnym. W zakresie chirurgii zwierzęcej, nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi wykonywane w narkozie wziewnej w obrębie jamy brzusznej, klatki piersiowej, głowy i kończyn. Ze względu na to, że dysponujemy nowoczesnym laboratorium, możemy na miejscu wykonywać badania krwi, moczu i kału oraz przeprowadzać szereg specjalistycznych badań, takich jak badania genetyczne i histopatologiczne. Wszystkie usługi przeprowadzane są w sterylnych warunkach i z zachowaniem komfortu pacjentów.

Klinika weterynaryjna – umów się na wizytę!

Czy w twoim sercu i domu zagościł nowy zwierzak? Zauważyłeś u swojego pupila niepokojące zachowania? A może chcesz wykonać profilaktyczne badania i upewnić się, że twój zwierzak jest zdrowy? W każdym z przypadków nie zwlekaj i już dzisiaj umów się na wizytę. Klinika weterynaryjna Toruń Avimedicus czeka. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie, poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub po prostu odwiedź nas w Głogowie pod Toruniem. Jesteśmy pewni, że przyjazna atmosfera panująca w naszej klinice wraz z kompleksową i komfortową opieką pozwolą twojemu pupilowi szybko stanąć na nogi.

Sprawdź również!

uśmiech

Profesjonalna higienizacja

Każdy chce, aby jego zęby były zdrowe, a uśmiech biały, jednak nie każdy wie, jak …

Dodaj komentarz