Home / Leczenie / Kolorowe fartuchy medyczne dla specjalisty, który chce się wyróżnić
lekarz

Kolorowe fartuchy medyczne dla specjalisty, który chce się wyróżnić

Szpitale i inne placówki służby zdrowia kojarzą się przeważnie z jednolitymi, stonowanymi kolorami. Sam lekarz natomiast powinien prezentować się w nieskazitelnym, śnieżnobiałym stroju, bo przecież tak jest profesjonalnie. A gdyby tak spróbować przełamać ten schemat? Kolorowe fartuchy medyczne to interesujące rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy są znużeni lub nawet zmęczeni tradycyjnym uniformem i chcieliby dodać nieco więcej życia do swojego miejsca pracy.

Unikalne kolorowe fartuchy medyczne

Jeśli pragniesz wyróżnić się oraz zaznaczyć swój indywidualizm, a przy tym chcesz zachować profesjonalny wizerunek – kolorowe fartuchy medyczne w pełni Cię usatysfakcjonują i zaspokoją Twoje potrzeby! Marka Dr Cichobieg w swojej ofercie odzieży specjalistycznej ma do zaproponowania fartuchy zarówno damskie, jak i męskie. Dostępne są w kolorach białym, różowym, granatowym oraz czarnym. W chwili obecnej wszystkie modele fartuchów posiadają krótki rękaw, jednak firma nieustannie poszerza swój asortyment, aby jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania swoich Klientów.

Cechą charakterystyczną Dr Cichobieg jest wykorzystanie elementów z niepowtarzalnym wzornictwem. W przypadku kolorowych fartuchów medycznych, nadruk umieszczony jest na kieszeni. Doktor Mleczak, Doktor Piguła czy Doktor BlueSÓWKA to tylko niektórzy z pozytywnych bohaterów, którzy regularnie pojawiają się na produktach tej marki. Wzory są optymistyczne, barwne, a przy tym delikatne i niekrzykliwe. Takie urozmaicenie doskonale sprawdzi się dla specjalistów pracujących z najmłodszymi pacjentami, lecz nie tylko. Nawet w przypadku dorosłych powinno to pomóc dodać lekkości wizycie oraz ocieplić wizerunek lekarza w ich oczach.

Kolorowe fartuchy medyczne mogą być używane nie tylko przez osoby pracujące już w placówkach służby zdrowia, ale też przez wszystkich studentów, praktykantów oraz stażystów. Zajęcia w szpitalach, gabinetach lekarskich bądź stomatologicznych nakładają również na nich obowiązek zachowania odpowiedniego stroju. Odzież Dr Cichobieg pomoże Ci wyróżnić się, a jednocześnie zachować pełen profesjonalizm, także w swoim ubiorze.

Postaw na najwyższą jakość

Jeśli mówimy o odzieży medycznej, nie możemy zapominać o jednym z najważniejszych jej elementów, jakim jest skład wykorzystanego do ich produkcji materiału. Kolorowe fartuchy medyczne Dr Cichobieg wykonane są w 70% z bawełny, 27% poliester i w 3% z elastanu. Połączenie naturalnych tekstyliów z syntetykami gwarantuje, że ubranie będzie przyjemne dla skóry, przewiewne, skóra będzie mogła oddychać, a zarazem produkt będzie odznaczał się dużą odpornością na rozciąganie i wysoką sprężystością. To sprawia, że fartuchy są wygodne, nie krępują ruchów, a przy tym doskonale układają się na ciele i dopasowują się do sylwetki. Pomaga w tym też niepowtarzalny krój, zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach.

Wszystkie te cechy są niezwykle ważne w zawodach medycznych, gdyż osoby w nich pracujące zmagają się z wieloma stresującymi czynnikami. Dyskomfort wynikający z nieodpowiednio dobranej odzieży nie powinien być jednym z nich. Jeśli o to zadbamy, łatwiej będzie skupić się na codziennych obowiązkach, a zmęczenie na koniec dnia będzie mnie dokuczliwe.

Wysoka jakość materiału oznacza dodatkowo długą żywotność produktu. Fartuchy są odporne na zniszczenia czy odkształcenia związane z użytkowaniem, a kolory oraz nadruki pozostają wyraziste pomimo wielu prań. Zakup odzieży Dr Cichobieg to zatem inwestycja na długi czas.

Kolorowe fartuchy medyczne – a może cały uniform?

Warto w tym miejscu nadmienić, że Dr Cichobieg nie tylko kolorowe fartuchy medyczne. Zarówno kolorystyka, jak i nadruki, są spójne w przypadku całego oferowanego asortymentu specjalistycznego w tym bluz, koszulek, spodni czy obuwia. W związku z tym, w łatwy sposób możemy skompletować tu oryginalny, barwny strój, który stworzy jednolitą i elegancką całość. Urok tkwi w szczegółach, a pasujące do siebie elementy pomagają budować profesjonalny wizerunek. Dostępne w ofercie są również różnego rodzaju akcesoria!

Sprawdź również!

znieczulenie

Klinika weterynaryjna – Toruń

Avimedicus to mieszcząca się w Głogowie pod Toruniem nowoczesna klinika weterynaryjna, której celem jest zapewnienie …

Dodaj komentarz