Home / Zdrowie / Nowoczesne centrum medyczne
lekarz

Nowoczesne centrum medyczne

Neomedical to nowoczesne centrum medyczne z siedzibą w Łodzi. Na co dzień zapewnia szeroki dostęp do lekarzy różnych specjalności oraz wykorzystuje nowoczesne technologie w codziennej pracy, w tym wysokiej jakości sprzęt do wykonywania badań. Posiada także bardzo dobrze wyposażone gabinety zabiegowe przeznaczone między innymi do pobierania krwi czy leczenia bardziej skomplikowanych schorzeń jak na przykład cieśni nadgarstka albo hemoroidów.

Misja

Zdajemy sobie sprawę, że centrum medyczne choć świetnie wyposażone, nie mogłoby funkcjonować bez Pacjentów. Dlatego oprócz tego, że Neomedical zapewnia wysokiej jakości sprzęt oraz specjalistów z różnych dziedzin, to jednak szczególną uwagę zwraca na to aby przekraczający próg placówki Pacjenci czuli się tutaj swobodnie. Każdy przypadek medyczny traktowany jest w sposób indywidualny, a lekarze oraz pozostały personel podchodzą z troską i życzliwością do każdego Pacjenta.

Kadra

Z centrum współpracują lekarze różnych specjalizacji, takich dziedzin jak:
*chirurgia ogólna i naczyniowa
*dermatologia
*endokrynologia
*ginekologia i położnictwo
*kardiologia ( kardiolog łódź)
*laryngologia
*medycyna pracy i sportowa
*neonatologia
*neurochirurgia
*neurologia
*okulistyka
*ortopedia
*pediatria
*proktologia
*psychiatria
*psychologia
*pulmonologia
*urologia

Co więcej współpracujący z placówką lekarze są nie tylko świetnymi specjalistami, ale również zdają sobie doskonale sprawę z tego, że oprócz szerokiej wiedzy i praktyki lekarskiej, ważne jest również podejście do Pacjenta. Bez jego zaufania ciężko prowadzić skutecznie proces leczenia. Dlatego każdego Pacjenta traktują indywidualnie i na bieżąco odpowiadają na jego wszelkie pytania i wątpliwości, tak aby stworzyć atmosferę wzajemnego zaufania i spowodować większe poczucie komfortu po stronie Pacjenta.

Diagnostyka i gabinety zabiegowe

Prawidłowe leczenie nie jest możliwe bez wcześniejszej diagnostyki, wykonanej na dobrym jakościowo sprzęcie. Dlatego w centrum Neomedical wykonuje się wiele badań, w szczególności te wymienione poniżej czyli:
*RTG,EKG,KTG,USG
*wszelkiego rodzaju próby wysiłkowe
*dopplera
*audiometrię, spirometrię
*dermatoskopię
*laboratoryjne (krew, mocz, kał, plwociny)
*retroskopię
*testy alergiczne łodź ( z krwi, skórne: punktowe i śródskórne)
*testy sanco, czyli genetyczne testy prenatalne określający ryzyko wystąpienia takich jednostek chorobowych u dzieci jak zespół Downa, Edwardsa i Patau)
*densytometrię
*badania kierowców łódź

Neomedical jest stosunkowo młodą placówką medyczną, bo otworzoną w 2014 r., ale może pochwalić się dużym gronem osób korzystających z jego usług. Dlatego zarówno dla dotychczasowych jak i nowych Pacjentów przygotowane są cyklicznie różne rabaty i promocje na wykonywane usługi. Szerzej można się z nimi zapoznać, wchodząc w zakładkę promocje na stronie internetowej www.neomedical.pl. Niewątpliwym plusem jest również dobra lokalizacja. Można bez problemu dojechać własnym środkiem transportu, jak i komunikacją miejską.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług centrum Neomedical.

Sprawdź również!

lekarze

Jak zostać lekarzem?

Zawód lekarza, prawnika, czy informatyka, to jedne z najlepiej opłacanych i najbardziej pożądanych profesji na …

Dodaj komentarz