Home / Zdrowie / Polecane krople do oczu
krople

Polecane krople do oczu

Noszenie soczewek kontaktowych na ogół nie sprawia żadnego dyskomfortu. Jednak nasz tryb życia, wiek czy przyjmowane leki mogą powodować objawy uboczne takie jak pieczenie lub łzawienie oczu. Wywołuje to często nieprzyjemne odczucia u osób noszących soczewki, które obawiając się dolegliwości przestają ich używać. Warto wiedzieć, jak można sobie w takich sytuacjach poradzić, aby nie rezygnować z komfortu, jakie dają soczewki kontaktowe. Skuteczną pomocą w ciągu dnia mogą być krople do oczu stworzone specjalnie dla osób używających stale soczewek kontaktowych do korygowania wad wzroku.

Krople blink contacts – dla osób dużo pracujących przed monitorem

Współczesne warunki pracy wymuszają na wielu z nas konieczność spędzania długich godzin przed monitorem komputera, ekranem smartfona lub tabletu. Coraz częściej przebywamy też w klimatyzowanych pomieszczeniach. Wszystkie te czynniki mogą powodować podrażnienie oczu, objawiające się wrażeniem suchości oka i jego pieczeniem. Krople do oczu blink contacts skutecznie nawilżają oczy w takich przypadkach. Stworzone specjalnie z myślą o użytkownikach soczewek kontaktowych, mogą być stosowane bez konieczności ich zdejmowania i nadają się do używania przy wszystkich ich rodzajach. Zapewniają przywrócenie komfortu widzenia aż do wieczora, dzięki czemu nie musimy rezygnować z noszenia szkieł kontaktowych, nawet pracując dużo przed monitorem lub w klimatyzacji.

Krople blink intensive

Krople do oczu blink intensive to preparat zawierający hialuronian sodu (HA), pozwalający przywrócić stabilność filmu łzowego. Powinien on stale znajdować się na powierzchni naszego oka, zabezpieczając dostęp składników odżywczych i tlenu dla nieukrwionej rogówki i zwilżając ją, co chroni przed uszkodzeniem związanym z jej wysychaniem. Dolegliwości związane z zaburzeniem stabilności filmu łzowego mogą pojawiać się na skutek długiej pracy przed monitorem, ale są związane także z wiekiem czy przyjmowanymi lekami. Krople blink intensive nawilżają skutecznie oczy przez 60 minut, chronią powierzchnię oka i zapewniają ulgę od pojawiających się dolegliwości jak jego pieczenie czy wysuszenie. Dodatkowy środek łagodzący znajdujący się w ich składzie daje ukojenie i ochronę niezbędną dla naszych oczu na co dzień. Krople blink intensive to także rozwiązanie stworzone prze markę Acuvue z myślą o użytkownikach soczewek kontaktowych.

Sprawdź działanie kropli do oczu blink contacts oraz blink intensive i ciesz się nadal wygodą używania szkieł kontaktowych.

Sprawdź również!

lekarze

Jak zostać lekarzem?

Zawód lekarza, prawnika, czy informatyka, to jedne z najlepiej opłacanych i najbardziej pożądanych profesji na …

Dodaj komentarz