Home / Zdrowie kobiety / Poszukujesz butów dla swojego dziecka? Zajrzyj na stronę Walkking’s.
buciki

Poszukujesz butów dla swojego dziecka? Zajrzyj na stronę Walkking’s.

Poszukiwania butów dla niemowląt potrafią nastręczać wielu problemów. Większa świadomość rodziców sprawia, że proces kupna wydłuża się. Każda mama i każdy tata pragną, by te pierwsze i wymarzone obuwie było idealne.

Z takim samym, jak wyżej opisanym problemem spotkali się pierwsi dystrybutorzy obuwia marki Walkking’s. Przez długi czas poszukiwali oni odpowiedniego obuwia dla swojej pociechy, aż w końcu z pomocą przyszły buciki dla niemowlaka marki Walkking’s. Nauczeni doświadczeniem postanowili zostać dystrybutorami tego świetnego obuwia w Polsce.

Zły dobór obuwia zaważa na dalszym życiu małego człowieka. Otarcia, rany czy ucisk wywierany przez ciasny but mogą powodować nieodwracalne zmiany na delikatnej stópce dziecka.

Często wydaje nam się, że niemowlak to łatwy przeciwnik- tylko je i śpi. Jednak w życiu każdego człowieka przychodzi okres, kiedy rozpoczyna swoją przygodę z chodzeniem- wtedy powinien zostać zaopatrzony w swoje pierwsze buciki niemowlęce.

Jakie powinny być pierwsze buty? Z tym pytaniem często mierzą się rodzice. Na szczęście nie ma żadnej ustalonej marki czy koloru. Buty powinny być dobrze wyprofilowane- uchroni to malucha przez wadami, takimi jak np. płaskostopie. Przewiewność to drugi z aspektów, na który warto zwrócić uwagę. Nadmierna potliwość, wysuwanie się stopy z małego bucika sprawią, że dziecko nie pokocha chodzenia w obuwiu.
Głównym kierunkiem poszukiwań powinna być wygoda oraz profilowanie.

Jak wcześniej zostało to wspomniane, takie obuwie w swojej ofercie ma marka Walkking’s. Oferowane przez nich buty wykonane są z chłonącego pot typu mikrofibry. Miękkość, dopasowanie do stopy dziecka to opis świetnie oddający charakter tych butów. Również mamy dbające o design i modny ubiór swojego dziecka znajdą coś dla siebie na stronie oficjalnego partnera marki. Szeroki wachlarz kolorów pozwoli na dobór obuwia, do każdej, nawet najbardziej wymyślnej stylizacji.

Buciki niemowlęce Walkkings szyte są ręcznie – sprawia to, że wykonane są z dbałością o szczegóły. Na próżno szukać na jakimkolwiek egzemplarzu wystającej nitki, czy śladu kleju. Ich wygląd jest perfekcyjny – łączy w sobie funkcjonalność z nutą nowoczesności.

Zabiegane mamy często martwią się, że obuwie będzie trudne do utrzymania w czystości. Nic bardziej mylnego. Do czyszczenia wystarczy użyć wilgotnej szmatki (pranie w pralce jest niezalecane przez producenta). Twoje dziecko będzie mogło biegać i bawić się bez przeszkód w każdym miejscu.

Wyboru pierwszego obuwia dokonujemy tylko jeden raz w życiu. Decydując się na zakup warto zapoznać się z potrzebami naszego dziecka. Często zabiegani wybieramy pierwszą z brzegu okazję. Jednak wybór obuwia powinien być potraktowany jako inwestycja. Inwestycja w zdrowie naszego dziecka.

Sprawdź również!

test ciążowy

Ciąża – pierwsze objawy – Jakie są i kiedy się zaczynają

Możliwość bycia w ciąży zawsze budzi wiele emocji, niezależnie od tego, czy byłaby ona planowana, …

Dodaj komentarz