Home / Zdrowie kobiety / Princess Volume, czyli skuteczna walka ze zmarszczkami
uroda

Princess Volume, czyli skuteczna walka ze zmarszczkami

Princess Volume to wypełniacz stworzony na bazie kwasu hialuronowego stosowany w głębszych kuracja przeciwzmarszczkowych. Zawiera wysoko usieciowiony żel z kwasu hialuronowego, podobny w strukturze do naturalnego odpowiednika w skórze. Charakteryzuje się przede wszystkim odpowiednią elastycznością oraz posiada zdolność do zwiększania objętości skóry, umożliwiając przy tym skuteczne modelowanie twarzy przy naturalnym efekcie.

Innowacyjna technologia S.M.A.R.T.

Preparaty z linii Princess uważane są za substancje najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu rewolucyjnego rozwiązania technologicznego, jakim jest technologia S.M.A.R.T. Do jej syntezy używa się jedynie czystego oraz naturalnego kwasu hialuronowego, który pochodzi z biofermentacji. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego czynnika wiążącego tworzy się również gęsta macierz oraz doskonale czysty żel, który składa się w głównej mierze z mocnych i długich łańcuchów kwasu hialuronowego. Przy tworzeniu technologii tego rodzaju, na ostatnim etapie usuwa się z żelu cząsteczki tlenu, co gwarantuje jego stabilność po napełnieniu nim strzykawki. Zapewnia przy tym maksymalną kontrolę oraz bezpieczeństwo w czasie zabiegu.

Princess Volume – opinie

Dzięki zastosowaniu preparatu w różnorodnych zabiegach korekcji zmarszczek na całym świecie, linia Princess gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo. Tym samym spełnia również najwyższe standardy jakościowe. Zastosowane składniki posiadają najniższą zawartość czynników wiążących krzyżowo wśród substancji dostępnych na rynku.

Princess Volume – zastosowanie

  • zwiększanie objętości ust
  • wypełnienie policzków
  • lifting wolumetryczny
  • korekcja zapadniętych skroni
  • korekcja nosa
  • wygładzenie głębokich zmarszczek na twarzy
  • wygładzenie fałd na twarzy
  • korygowanie konturu twarzy

Po kuracji Princess Volume skóra jest jędrna, pełna objętości oraz z dodatkiem wigoru. To niezwykle uniwersalny wypełniacz, który redukuje powstałe bruzdy oraz przywraca skórze odpowiednią elastyczność, będącą cechą młodej i gładkiej skóry. Dzięki skorzystaniu z oferty sklepu medycyny estetycznej możesz podkreślić kości policzkowe, powiększyć usta, odmłodzić kontur twarzy oraz pozbyć się wszelkich niedoskonałości.

Pricness Volume w naszych hurtowniach

Preparat powinien być wstrzykiwany w głębokie warstwy skóry, dzięki czemu daje bardziej skuteczne i naturalne efekty. Dostępna ampułko-strzykawka zawiera 1,0 ml wiązanego krzyżowo kwasu hialuronowego 23 mg/ml. Produkty tego rodzaju, przy odpowiednim zastosowaniu i profesjonalnej aplikacji, dają naturalne efekty związane z wygładzeniem skóry. Mogą się one utrzymywać od 6 do 12 miesięcy.

Princess Volume jest to sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz zmarszczek, którego zastosowanie wpłynie nie tylko na wygląd estetyczny skóry, ale również poprawi jej zdrowie i nawilżenie.

Sprawdź również!

test ciążowy

Ciąża – pierwsze objawy – Jakie są i kiedy się zaczynają

Możliwość bycia w ciąży zawsze budzi wiele emocji, niezależnie od tego, czy byłaby ona planowana, …

Dodaj komentarz