Home / Leczenie / Prywatne centrum medyczne to odpowiedź na potrzeby ludzi
lekarze

Prywatne centrum medyczne to odpowiedź na potrzeby ludzi

Czasy się zmieniają, niewiele osób stać na to, by w poczekalni do specjalisty czekać godzinami, a na termin wizyty miesiącami. Niestety w niektórych placówkach państwowych czas się zatrzymał. Schody zaczynają się już w momencie, gdy próbujemy telefonicznie umówić wizytę. Telefon jest nieustannie zajęty albo nikt nie odbiera. Sama próba zajęcia się swoim zdrowiem wywołuje niepotrzebny stres. Dlatego warto wykupić pakiet w centrum medycznym. Dlaczego prywatne centrum medyczne to odpowiedź na potrzeby ludzi sukcesu?

Oszczędność czasu i bezpieczeństwo

Każdy człowiek sukcesu wie, że jego najcenniejszym zasobem jest czas. Kiedy ktoś trwoni jego cenne minuty, to nawet gorzej, niż gdyby trwonił pieniądze, ponieważ pieniądze można znów zarobić, ale czasu nie odzyskamy. W prywatnym centrum medycznym można umawiać wizyty online, porozmawiać z lekarzem na czacie internetowym, korespondować mailowo, a także zasięgnąć porady lekarza podczas telefonicznego dyżuru. Infolinia rzadko jest zajęta, można też korzystać z linii do nagłych przypadków, na której udzielana jest natychmiastowa pomoc, np. w postaci wysłania karetki pogotowia. Karetki pogotowia z prywatnego centrum medycznego są sprawne, nowoczesne i dobrze wyposażone. Państwowa służba zdrowia może mieć przestarzały sprzęt, co obniża komfort pacjenta.

Leczenie skierowane do indywidualnych potrzeb pacjenta

Każdy człowiek sukcesu wie, jak ważny jest atrakcyjny i zadbany wygląd fizyczny. Dzięki zgrabnej sylwetce odnosimy większe sukcesy w pracy, ponadto uprawianie sportu sprzyja kształtowaniu silnej woli i zdrowych nawyków. Do pacjentów, którzy w wyniku biegania lub uprawiania fitnessu muszą poddać się fizjoterapii, skierowana jest medycyna sportowa. Indywidualny pakiet gwarantuje dostęp do koniecznych badań (jak USG) i wizyt, a w porównaniu z prywatnymi wizytami wychodzi taniej. To ważne w przypadku, gdy rehabilitacja się przeciąga.

Możliwość zapobiegania chorobom, których podłożem jest stres

Z sukcesem często idzie w parze stres, wzrasta ryzyko zawału serca. W prywatnym centrum medycznym zrobimy echo serca, dostępna jest także rehabilitacja kręgosłupa, konieczna u osób, które prowadzą siedzący tryb życia, np. pracowników korporacji.

Sprawdź również!

znieczulenie

Klinika weterynaryjna – Toruń

Avimedicus to mieszcząca się w Głogowie pod Toruniem nowoczesna klinika weterynaryjna, której celem jest zapewnienie …

Dodaj komentarz