Home / Zdrowie / Niech stanie się jasność! Lampa Miffy
lampa

Niech stanie się jasność! Lampa Miffy

Mr Maria jest znanym holenderskim studiem projektowym, mającym swoją siedzibę w Amsterdamie. Założycielami studia byli Jannes Hak i Lennart Bosker. Mr Maria jest marką o specyficznym podejściu do projektanctwa artystycznego. Zamiast standardowych i znanych od lat rozwiązań, zatrudniani przez Mr Maria projektanci stawiają na otwartość i oryginalność, a ich pomysły przekładają się na zupełnie nowe formy i warianty estetyczne elementów wyposażenia domowego Mr Maria dąży do tworzenia efektownych produktów dla dzieci w praktycznie każdym wieku. Ich głównym celem jest kształtowanie ciepłych i pogodnych kreacji, które umilą wygląd każdego wnętrza.

Kolekcja lamp Mr Maria

Współczesna kolekcja Mr Maria obejmuje atrakcyjną gamę lamp zaprojektowanych specjalnie dla dzieci. Wszystkie lampy są zasilane napięciem LED (z wyjątkiem Miffy Dream), zapewniając energooszczędne, długotrwałe i bezpieczne źródło oświetlenia dla każdego wystroju pokoju dziecięcego. Kreacje Mr Maria są wykonane z trwałego i nadającego się do recyklingu polietylenu, dzięki czemu są bardzo ekologiczne i bezpieczne w użytkowaniu. Lampy są wyposażone w ściemniacz, który zapewnia możliwość stworzenia optymalnej, intymnej atmosfery dla pokoju dziecka oraz urządzenie bardzo nowoczesnej przestrzeni wewnętrznej. Produkt Lampa Miffy kupisz obecnie w sklepie internetowym dla dzieci e-babsytuff.pl

Króliczek Miffy

Postać Miffy (w Holandii znanej jako Nijntje) została stworzona przez holenderskiego artystę Dicka Bruna, który zasłynął właśnie z interesujących opowiadań o małym króliczku spotkanym podczas wakacji. To, co zaczęło się jako prosta książka obrazowa, wyróżniająca się przede wszystkim wizerunkiem Miffy, wzrosła do międzynarodowej marki produktów dla dzieci, w tym również lamp najlepszych światowych projektantów. Lampa Miffy to coś więcej niż zwykły produkt dla dzieci. To nowy, wspaniały przyjaciel wszystkich domowników, który pozwala zakochać się w tej uroczej postaci.

Lampa Miffy XL

Prezentowana lampa Miffy XL jest doskonałym elementem wyposażenia. Doskonale sprawdza się nie tylko w pokojach należących do małych miłośników króliczki z Holandii. Warto zaprosić ją do domu, aby rozświetliła życie wszystkich dzieci i bliskich. Ściemniająca dioda LED jest w stanie zapewnić ciepły i spokojny blask, idealny do cowieczornego opowiadania lub czytania historii i opowieści najmłodszym domownikom. Lampa Miffy XL z powodzeniem może być także wykorzystana jako element standardowy dekoracyjny w każdej współczesnej przestrzeni wewnętrznej, przede wszystkim ze względu na uniwersalny, a przy tym bardzo efektowny kształt.

Sprawdź również!

lekarze

Jak zostać lekarzem?

Zawód lekarza, prawnika, czy informatyka, to jedne z najlepiej opłacanych i najbardziej pożądanych profesji na …

Dodaj komentarz