Home / Zdrowie mężczyzny / Zabiegi epilacji laserowej Thunder MT – rozwiązanie dla zadbanych mężczyzn
facet

Zabiegi epilacji laserowej Thunder MT – rozwiązanie dla zadbanych mężczyzn

Współcześni mężczyźni, podobnie jak kobiety lubią czuć się atrakcyjni i zadbani. Z roku na rok rośnie liczba panów, którzy przekonują się depilacji laserowej i chętnie korzystają z tej trwałej metody redukcji niechcianego owłosienia. Urządzeniem dedykowanym do tego typu zadań, jest innowacyjny laser medyczny Thunder MT, który pracuje bardzo szybko i efektywnie, likwidując zbędne włosy z torsu, pach, okolic intymnych lub innej partii ciała mężczyzny. Jaka technologia została zastosowana w tym przełomowym sprzęcie? Co warto wiedzieć, przed pierwszą wizytą w klinice medycyny estetycznej?

Depilacja laserowa ciała dedykowana dla mężczyzn – szybka, trwała i bez bólu

Codzienne golenie mechaniczne jest czasochłonnym zajęciem, które często prowadzi do podrażnień i wrastania włosków. Ponadto, nadmiernie owłosione plecy, ramiona, czy tors, są dla niektórych mężczyzn źródłem zakłopotania (zwłaszcza podczas wizyty na basenie, czy plaży), kompleksów i obniżonej samooceny. Epilacja laserowa Thunder MT rozwiązuje ten problem raz na zawsze. Wbrew obiegowej opinii likwidacja owłosienia z użyciem specjalistycznego lasera, wcale nie jest bardzo bolesnym zabiegiem, czego obawia się część mężczyzn (tradycyjna depilacja plastrami z woskiem lub depilatorem elektrycznym, jest znacznie bardziej niekomfortowa). Depilacja laserem to dobra inwestycja w lepszy wygląd i komfort na co dzień, która naprawdę się opłaca.

Thunder MT – ja działa najszybszy i najmocniejszy laser do depilacji na rynku?

Thunder MT to rewolucyjne urządzenie, oparte na naprawdę unikalnej technologii, które jest połączeniem zalet lasera aleksandrytowego (755 nm), Nd:YAG (1064 nm) i technologii mieszanej (755 nm i 1064 nm). To właśnie ta niespotykana dotąd konstrukcja sprzętu medycznego, odpowiada za jego sukces na rynku. Jedna sesja zabiegowa przeprowadzana przez doświadczonego kosmetologa, trwa tylko kilka minut, a specjalna głowica chłodząca sprawia, że pacjent nie odczuwa dotkliwego bólu, nawet podczas intensywnej pracy urządzenia. Do całkowitego pozbycia się niechcianego owłosienia i uzyskania gładkiej skóry, wystarczy już kilka zabiegów (ich dokładną liczbę ustala się indywidualnie, podczas wstępnej konsultacji ze specjalistą wykonującym laseroterapię).

Thunder MT to zdaniem ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki najnowocześniejszy i najszybszy laser do trwałej depilacji, który jest niezwykle skuteczny w walce z niechcianym owłosieniem z różnych partii ciała. Warto podkreślić, że laser ten doskonale radzi sobie również z cienkimi i jasnymi włosami (z jego dobroczynnego działania mogą korzystać panowie o różnym typie owłosienia oraz kolorycie skóry), czego nie oferuje wiele innych, starszych systemów laserowych.

Kto nie może skorzystać z epilacji laserowej Thunder MT?

Jakie są podstawowe przeciwwskazania do męskiej depilacji laserowej z użyciem Thunder MT? Z zabiegu wykluczają pacjenta następujące czynniki i stany chorobowe:

 • świeża opalenizna,
 • epilepsja,
 • przyjmowanie leków fotouczulających,
 • łuszczyca,
 • bielactwo,
 • choroby tkanki łącznej,
 • terapia retinoidami,
 • aktywne stany zapalne skóry,
 • rozrusznik serca,
 • nowotwory skóry,
 • cukrzyca,
 • zły ogólny stan zdrowia pacjenta,
 • stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegu.

Thunder MT to precyzyjne i inteligentne urządzenie, które posiada niezbędne certyfikaty, jest dedykowane dla najbardziej wymagających mężczyzn. Laser ten powala w ekspresowym tempie pozbyć się niechcianego owłosienia, nawet z dużych partii ciała, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa (bez ryzyka poparzeń, czy powikłań).

Chcesz mieć gładkie, zadbane ciało? Zastanawiasz się nad trwałą redukcją owłosienia i szukasz dodatkowych wskazówek odnośnie laseroterapii? Więcej interesujących informacji poświęconych epilacji laserowej Thunder MT oraz innym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl

Sprawdź również!

facet

Jak zwiększyć ilość plemników w nasieniu – zwiększanie płodności mężczyzn

Zwiększenie płodności mężczyzn polega na zadbaniu o nasienie. Lepsza jakość nasienia rzutuje na większą ilość …

Dodaj komentarz